صفحه اصلی / درباره ما / معرفی شرکت
ویفر پذیرایی میوه ای
ویفر پذیرایی میوه ای
تافی شیری
تافی شیری
ویفر معمولی میوه
ویفر معمولی میوه
تافی میوه ای
تافی میوه ای
ویفر با طعم میوه
ویفر با طعم میوه


معرفی شرکت

پست الکترونیکی پرینت PDF
كارخانه شیرین متین در فضایی به وسعت 15000 متر مربع در تبریز -  اول جاده پتروشیمی واقع شده است. این شركت در راه جدید خود طراحی استراتژی خود را به منظور انطباق با اهداف كلان سازمانی با مدیریت شركت صورت داده و متولیان شركت كه اشتغال‌زایی مناسبی را برای این صنعت فراهم ساخته‌اند، برنامه‌های توسعه‌ای مناسبی را در دست اجرا دارند كه از جمله برنامههای توسعه‌ای آتی شركت كه در راستای راهبردهای تدوین شده است راه اندازی خط تولید كیك و كلوچه می‌باشد كه در دست اقدام است.

- بخش تولید:
این بخش مشتمل بر 3 سالن تولید بیسكویت، كیك و تافی و بن‌بن می‌باشد. 

- واحد کنترل كیفی:
 این واحد که در واقع نقش سیستم نظارتی بر کل کارخانه را دارد بر کلیه مراحل تولید نظارت کامل داشته و سعی در جاری شدن قوانین صحیح  GMP (روشهای صحیح تولید) را در کلیه پروسه‌ها از توزین و ساخت گرفته تا بسته بندی محصولات را دارد.

- بخش انبارها و تأسیسات پشتیبانی کننده :
قسمت قابل توجهی از فضای کارخانه به انبارهای کارخانه اختصاص دارد که سعی شده است در تمامی انبارها شرایط استاندارد از نظر رطوبت، درجه حرارت و عایق بندی سطوح بر طبق اصول GMP رعایت شده باشد . انبارهای کارخانه شامل انبار مواد اولیه، انبار فرآورده و انبار فنی می‌باشد.
کلیه مواد اولیه‌ی وارده به کارخانه ابتدا توسط آزمایشگاه کنترل كیفی نمونه برداری به عمل آمده و بعد از انجام آزمایشات لازم در این آزمایشگاه و تایید کمی و کیفی مواد اولیه آزمایش شده، به انباردار اجازه حمل مواد به انبار مواد اولیه داده می‌شود. در انبار مواد اولیه تمامی مواد اولیه تایید شده تحت شرایط استاندارد بر طبق قوانین GMP  تا زمان تحویل به واحد ساخت نگهداری می‌شود.
سایر بخش‌های تاسیساتی از جمله بخش فنی، تعمیرگاه، و ...  به طور مداوم خدمات و سرویس دهی منظمی را با نظارت مهندسین و کارشناسان با تجربه انجام می‌دهند .



 

ورود و خروج